darować
Jesteś tutaj : Accueil Zaclys Poczta

 

Zachowanie użytkownika i ochrona nieletnich

Cała zawartość publicznie dostępne zamieszczonych przez Użytkownika serwisu jest obowiązkiem niego. Odpowiedzialność ta dotyczy przede wszystkim fotografii i innych publicznie dostępnych mediów oraz zdjęć i innych mediów dzielone z innymi za pośrednictwem usług albumu, Cloud and Mail, przechowywane duże pliki i wysyłane za pośrednictwem usługi przewozowej oraz Artykuły dodane przez służby wskazówek.

Na przykład jest to zabronione, aby umieścić w Internecie Treści Użytkownika w odniesieniu do aktów założycielskich przeprosin za zbrodnie przeciwko ludzkości, podżeganie do przemocy, nienawiści rasowej lub pornografii dziecięcej. Ponadto, każda publiczna album z obrazami wrażliwych (takich jak zdjęcia dzieci) mogą być automatycznie przełączane z prywatną lub wspólną płytę. Wiadomość e-mail zostanie wysłany do członka aby poinformować go o tej akcji, a to potem jest wolny, aby przełączyć się do tego nowego albumu na żywo w razie potrzeby, świadomie.

Matka Zaclys nie ponosi odpowiedzialności za treść, że poglądy użytkowników, pliki do pobrania, należy wysłać e-mail lub w inny sposób przekazywać za pośrednictwem Serwisu. Tylko użytkownik ponosi odpowiedzialność.
Matka Zaclys nie ma żadnego ogólnego obowiązku kontrolowania treści i weryfikację ich zgodności z prawem, zgodnie z artykułem 6, I, 7 ustawy nr 2004-575 zaufania w cyfrowym Gospodarki z dnia 21 czerwiec 2004. w rezultacie, nie gwarantuje dokładności, legalności lub legalności i jakości takich treści.
Matka Zaclys nie ponosi odpowiedzialności za treść, w szczególności ze względu na jego charakterze bezprawnym, błędów lub pominięć w treści, kolejne straty lub szkody do użycia jakiejkolwiek Treści zamieszczane, przesyłane pocztą elektroniczną lub w inny sposób za pośrednictwem serwisu.

 

własność intelektualna

Matka Zaclys nie narusza praw własności intelektualnej i pytamy, że szanujesz ich za dużo. Ustawienie użytkownika treści w sieci na różnych usług matka Zaclys musi posiadać wszelkie prawa.

O ile nie wskazano inaczej, każdy artykuł lub Treści zamieszczane publicznie nie jest wolny od praw każdym przypadku.

Zabrania się poddać Użytkownika do naruszenia praw własności intelektualnej (zwłaszcza w muzyce, wideo, animacji, gier, oprogramowania, baz danych, obrazów, dźwięku i tekstu) lub jakiekolwiek inne prawa własności innych.

 

twoje wolności

Matka Zaclys jest zarządzany przez prawie 1901 stowarzyszenie non-profit. Witryna jest utrzymywana na serwerach francuskich (OVH w Roubaix), opracowany i utrzymywany na terytorium Francji (Franche-Comté) i używa tylko wolne oprogramowanie (Linux).

Szanuj swoją wolność i swoje prawa jest naszym priorytetem.

W przeciwieństwie do innych znanych miejscach, gwarantujemy wolności i praw własności intelektualnej : Matka nie przyznaje żadnych praw Zaclys używać, reprodukować, modyfikować, tworzyć dzieł pochodnych, komunikacji, publikacja, wydajność, wyświetlanie, dystrybucja ... zawartość. Treść pozostaje treść, a nie nasza.

To właśnie z tych powodów, że matka Zaclys jest prawdziwą alternatywą dla hegemonii gigantów sieci.

 

szkoda

Matka Zaclys w żaden sposób nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, szkody lub koszty poniesione lub cierpiał, który twierdził, że wynikało z korzystaniem z Serwisu, w tym, ale nie ograniczenia, jeśli chodzi o każdej awarii, błędu, zaniechania, przerwania lub opóźnienia w stosunku do niego. Użytkownik prowadzi stronę jej niebezpieczeństwo. Matka Zaclys w żadnym wypadku, w tym zaniedbania lub problemów technicznych, nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe, specjalne lub wtórne, nawet jeśli został poinformowany, że takie uszkodzenia są produkują.
Użytkownik wyraźnie potwierdza i zgadza się, że Matka Zaclys jest odpowiedzialny za zachowanie każdego użytkownika, a on się zgadza.

Korzystając z serwisu, użytkownik zgadza się zachować ojczysty Zaclys nieszkodliwe od wszelkich działań lub roszczenia o odszkodowanie za wszelkie straty lub szkody jakiegokolwiek zobowiązania lub wydatki (w tym finansowego, obliczone w rozsądnym tempie, opłaty adwokat) wynikających dla niego z korzystania z tej strony, w tym, bez ograniczeń, wszelkie roszczenia oparte na fakty, że jeśli prawdą stanowiłaby część użytkownika naruszenie niniejszych Warunków używać. Jedynym rozwiązaniem, które oferuje niezadowolony użytkownikowi całości lub części zawartości strony lub niniejszych Warunków użytkowania jest zatrzymanie utilser Services.

 

Nieaktywności konta użytkownik

Służby podlegają przepisom bezczynności, które mają na celu optymalizację warunków korzystania z Usług przez największą liczbę użytkowników.

Ostatecznie był używany przez 365 kolejnych dni może doprowadzić nas styka się z elementem. Jeśli konto jest zwarty, nic się nie dzieje. Jeśli jest to nieporęczne i że człon łączy się z nim więcej, instrukcja odzysku jest wykonywana. Po okresie kilku tygodni po odzyskiwania, możliwe jest, że konto archiwizowane. Nic nie zostaną utracone, ale państwo musi skontaktować się z nami, aby reaktywować.

 

 

usługi gwarancje

Usługi, darmowe dla tych tak zwanych "podstawowe", są zaprojektowane tak, aby sprostać nieprofesjonalnych, rozsądne i normalne największą liczbę użytkowników. W związku z powyższym, matka Zaclys nie udziela żadnych gwarancji co do zdolności służb w celu spełnienia wymagań, w tym precyzji, dokładności, niezawodności i szybkości usług przeznaczonych do użytku profesjonalnego lub usługi dane ilości przestrzeni dyskowej.

 

Ze względu na dynamiczny charakter usług, z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z utrzymania i rozwoju technologicznego, ciągłości usług nie jest w 100% pewne. W przypadku przerwy Usług, matka Zaclys dołoży wszelkich starań w celu naprawienia go tak szybko, jak to możliwe.

 

 

Członkostwo użytkownikom prawa stowarzyszeniowego 1901 "Matka Zaclys"

Tzw usługi podstawa matka Zaclys są swobodnie dostępne dla użytkowników. Dodatkowe, opcjonalne usługi są dostępne dopiero po przystąpieniu do Stowarzyszenia Użytkowników. Członkostwo to staje się skuteczne po uiszczeniu opłaty rocznej. Dwa różne składki są wymagane, by stać się "Associate Membership" lub "Dobroczyńca", z których każda daje prawo do różnej liczby usług dodatkowych. Stawki odpowiednich opłat i usług dodatkowych są opisane na stronie członkowskiej. Stawki te mogą zostać zmienione bez uprzedniego powiadomienia przez urząd. Jednakże członek kto płacił składki, zanim ta zmiana nie będzie miała wpływu na nią w ciągu roku obowiązywania.

 

kopie zapasowe

Jak wskazano przy otwieraniu konta i jak opisano w tabeli przedstawiającej korzyści wynikające z członkostwa, tylko członkowie mają kopie zapasowe swoich przesłanych plików. Nieautoryczny użytkownik świadomie nie jest zainteresowany systemem tworzenia kopii zapasowych wymienionym na stronie członkowskiej (https://www.zaclys.com/adherer) i akceptuje ryzyko ,

 

Koniec ważności oceny

Uczestnik otrzyma automatycznie ostrzeżenie przed końcem rocznego członkostwa. Jeżeli członek nie ponowił członkostwa, nic nie zostanie usunięty, to po prostu traci dodatkowe funkcje związane z ich konta, ale zachowuje wszystkie swoje dokumenty.Korzystanie z usługi "Chmura Dedicated"

Każdy użytkownik serwera dedykowanego chmury muszą być zgodne z warunki stosowania "ownCloud Server" AGPLv3 lub tych Nextcloud , W zależności od opcji.

Tym użytkownikiem serwera dedykowanego chmurze mogą w żadnym wypadku sprawować żadnej działalności bezpośredniej z nim, takich jak podnajmu serwera cloud hosting kont użytkowników w chmurze na zasadach komercyjnych, sprzedaży usług lub produktów za pośrednictwem tej usługi ...

 

Technologia i bezpieczeństwo

Szczególna uwaga zostanie podjęta w prywatności i bezpieczeństwa danych.
Maternal Zaclys każda wyświetlania zdjęć, a nawet okładka albumu jest uwarunkowana przez kontrolę dostępu, to znaczy, że nasz serwer akceptuje zamieścić zdjęcie lub kieszeni dopiero po sprawdzeniu, czy internauta ma prawo dostępu (lub jest identyfikowany / logowanie się do serwisu i jest autorką albumu lub został zaproszony do odwiedzenia i ma niepowtarzalny i poufne kluczyk w zamku Informacje mogą użyć, aby odwiedzić ten album). To jest taka sama dla dużych transferów plików użyj Wyślij usług i udostępnionych plików za pośrednictwem usługi cloud.

Hosting OVH. Serwery Linux.

 

Zmień usług oraz warunki ich stosowania

Oferta usług jest skalowalny, matka Zaclys będą musiały wprowadzać nowe usługi, ale również wtedy, gdy jest to konieczne, aby usunąć lub zmodyfikować pewne cechy istniejących usług. Matka Zaclys może również modyfikować niniejsze Warunki użytkowania.

 

CNIL

Masz prawo do dostępu, modyfikowania, poprawiania i usunięcia danych dotyczących Pana (prawa i wolności od 6 stycznia 1978). W przypadku pytań dziękuję skorzystać z formularza kontaktowego.
Ta witryna używa plików cookie wyłącznie w celu umożliwienia indywidualnych nawigacji. Jeśli chcesz, możesz odmówić plików cookies ustawieniem przeglądarki do tego celu.

 


kontakt

matka Zaclys
Maison des stowarzyszenia
10 Grande Rue
70270 Melisey
FRANCJA

Formularz kontaktowy

 

 

Votre boite mail avec la mère Zaclys

Omówienie usługi Zmail

Szukasz francuskiego mail, ale skuteczny i bez reklam?
Chcesz alternatywny, darmowy i przyjazne rozwiązanie dla Twojej prywatności, ale nie chcesz wynająć swój własny serwer i zainstalować to wszystko sam?

 

Dlatego Matka Zaclys oferuje Poczta, usługi poczty francuskiej, zrzeszania się, szanowali naszą prywatność, wolne od reklam i oparte na wolnych i otwartych rozwiązań źródła!

Mail to usługa zarezerwowana dla członków stowarzyszenia. Głównie ze względu na bezpieczeństwo i anty-spam, ale również w celu zapewnienia ciągłości obsługi.

 

1. Aby otworzyć skrzynkę pocztową @ zaclys.net po prostu załóż konto i przyłączyć się do stowarzyszenia następnie uaktywnić skrzynkę

2. Następnie przyłączyć się webmail   (1)

 

nowy : Z Zpack zarządzać własną społeczność Serwer poczty i oddany Chmura

 

dokumentacja:

 • (1) WAŻNE : Nasza Webmail (Roundcube) lub jakiekolwiek inne oprogramowanie używane, pierwsze zastosowanie, gdy podłączony (e) określony (e), zaleca się, aby skonfigurować swoją tożsamość w "Ustawienia" / "identyczność": ask adres e-mail wtórne (alias) została wybrana przez aktywację skrzynki zaclys.net
 • Uwaga: Jeśli masz problemy z połączeniem, spróbuj uprościć swoje hasło. Pewne problemy mogą pojawić się w istocie z niektórych znaków, takich jak litery akcentowane.
 • Tutorial dla KMail (Linux KDE) (dziękuję BiggerBang)
   
 • Domyślnym email na oprogramowaniu Android Android jest obecnie obsługiwana (25 marca 2017) będący samouczek.
  Można również użyć k9mail który jest bardziej wszechstronny: Tutorial dla Androida K9mail (Dziękuję BiggerBang)
 • Pod iOS: można korzystać bezpośrednio z natywną aplikację poczty, serwer pocztowy jest mail.zaclys.net
   
 • Windows 8 Mail: obsługiwane od marca 2017 r. trwają Tutorial
  Można również zainstalować Thunderbird (darmowy, samouczek powyżej) lub skorzystać z poczty internetowej z poziomu przeglądarki internetowej


  A także:
   
 • Pod Thunderbird można również użyć FileLink z naszej usługi w chmurze do mocowania dużych plików (filmów HD i zdjęć) w wiadomości e-mail łatwo i (prawie) nieograniczone!
   
 • Można połączyć adres swojej książki usług cloud (patrz "Cloud" zakładka na naszej stronie internetowej) na swojej zmail uzyskać dostęp bezpośrednio z poczty Roudcube: zobacz stronę na naszym forum

 

Porada:

W większości nowoczesnych programów pocztowych (jak Thunderbird), po prostu podaj swój główny adres e-mail i hasło, zostanie ona automatycznie wykryć i skonfigurować skrzynkę pocztową.


WAŻNE: rozważyć dostosowując swoją tożsamość w preferencjach oprogramowania przy użyciu swojego drugiego adresu e-mail (alias) bardziej estetyczny.
Jeśli używasz więcej drugorzędnych adresów e-mail (pseudonimy) i chcesz mieć swój wybór adres e-mail nadawcy podczas wysyłania wiadomości e-mail, należy skonfigurować wiele tożsamości w preferencjach oprogramowania.Dodatkowe ustawienia (jeśli to konieczne):

 • Recepcja (serwer imaps):  
  - Serwer: mail.zaclys.net
  - Typ serwera: IMAP (Nie pop!)
  - Bezpieczeństwo: Port 993 z SSL / TLS (Lub port 143 z STARTTLS)
  - Autoryzacja : szyfrowane
   
 • wysyłanie (SMTPS serwera):
  - Serwer: mail.zaclys.net
  - Bezpieczeństwo: Port 465 z SSL / TLS (Lub port 587 z STARTTLS)
  - Uwierzytelnianie: tak izaszyfrowany (Z nazwą użytkownika / login: Twój login)


PS: żaden serwer pop w zaclys!Primary / Secondary adres e-mail, Zaclys innowacje matka:

Zmail na usługi trzeba będzie jeden podstawowy adres e-mail powiązany z kontem zaclys konta jest Twój adres e-mail "fizyczne" do nas (np 5124@zaclys.net ). 

Oczywiście to nie jest estetyka, jak można zadeklarować i dołączyć w każdej chwililubkilkawtórne adresy e-mail z "moim profilu / mail": raoul.dussentier@zaclys.net , r.dussentier@zaclys.net etc ... i używać tych adresów albo maile boczne do kontaktów: wszystkie wiadomości wysłane do tych adresów automatycznie przyjazd tylko w skrzynce pocztowej.

Podwójna korzyść: można zmienić swój adres e-mail i łatwo dodać kilka adresów e-mail (nazwisko panieńskie + nazwa żonaty, pseudonim dla naszych przyjaciół i swoje nazwisko maili specjalistów ...) bez konieczności otwierania nowego okna lub przekonfigurować swoje narzędzia wiadomości e-mail! (Aby odpowiedzieć na każdego maila z prawidłowym adresem używając tożsamości Handler narzędziu wiadomości).

 

 107 540 kliknięcia - stworzony 20/08/2014 12:02 przez MereZaclys - zmieniony 19/12/2017 12:52Komentarz, komentarz, dyskutować ...

Info106 reakcji.

 • przez Bill (Zaclynaute) - 12/02/2018 19:12

  Bonjour pakev
  Vous utilisez bien votre identifiant à 5 chiffres ?

 • przez pakev (Zaclynaute) - 12/02/2018 11:32

  lorsque j'entre mes informations de connexion pour le webmail , un message apparaît '' La connexion a échoué

 • przez Bill (Zaclynaute) - 17/01/2018 15:56

  Bonjour jraf73
  Nous vous invitons à poser votre question sur le forum :
  https://forum.zaclys.com/viewtopic.php?f=16&t=4762

 • przez jraf73 (Zaclynaute) - 16/01/2018 22:28

  Bonjour, avec évolution je n'ai pas de boite de réception, je peux par contre envoyer des messages

 • przez Bill (Zaclynaute) - 08/01/2018 10:00

  Bonjour Armand.

  Vous pouvez utiliser le portable d'un ami ou d'un parent pour activer l'authentification par SMS. Activez ensuite votre boite mail, puis supprimez enfin l'option d'authentification par SMS.

 • przez Armand. (Zaclynaute) - 04/01/2018 19:23

  Bonjour,
  Je voudrais bien adhèrer au service mail, mais on me demande d'envoyer un SMS par mon portable! Or je n'ai pas de portable, il ne fonctionne pas ou j'habite!
  Comment faire???????????????????

 • przez Bill (Zaclynaute) - 08/09/2017 10:33

  Bonjour CyrilJ25
  Peut-être un problème de délai de réponse. Les sauvegardes de nos serveurs se font la nuit, et cela peut provoquer quelques ralentissements.

 • przez CyrilJ25 (non connecté) - 05/09/2017 01:07

  bonjour, à cette heure (05/09 à 1h00), le webmail n'est plus accessible (Erreur de connexion au serveur de stockage). Savez-vous pourquoi?

 • przez Bill (Zaclynaute) - 31/08/2017 11:57

  Bonjour XoF
  Vous pouvez poser votre question sur notre forum :
  https://forum.zaclys.com/viewforum.php?f=16

 • przez MatthieuBarbu (Zaclynaute) - 24/08/2017 12:09

  @jarvis : non les mots de passe ne sont pas stocker en clair sur le serveur, ils sont "hashé".
  Subissant régulièrement des attaques via tor, il y a de fort risque que l'IP soit blacklisté.

   [...] pour voir les réactions précédentes cliquer ici »(sert uniquement à vous signaler les réactions)


Podziel?

diaspora  G+  facebook  twitter  Digg  Yahoo  Delicious  Technorati  myspace
A lire également :

InfoBrak elementów w tej kategorii!retour
Zaclynautes Internecie

 • Daniel de Reit appeler ce zaclynaute pour discuter en salle de tchat
 • Erdna appeler ce zaclynaute pour discuter en salle de tchat
 • Jargenty bienfaiteur appeler ce zaclynaute pour discuter en salle de tchat
 • Piedi bienfaiteur appeler ce zaclynaute pour discuter en salle de tchat
 • Sanalex bienfaiteur appeler ce zaclynaute pour discuter en salle de tchat

 • +269 Zwiedzający i goście

rejoindre la salle de tchatCzacie
voir tous les membresspołeczność


AIDE : les articles

[ Tout voir ]

proposer

Sitemap | Pomoc | odcisk | Roboty i incydenty | budżet | darować | piana | Z pub | Logo et charte

© Stowarzyszenie Matki Zaclys 1998-2018  - Zaclys v2.5

Śledź nas sur Diaspora, Mastodon, Google+, FaceBook ou Twitter

Tłumaczenia Google Translate